niedziela, 19 września 2021r.

Zima vs lato – ciepłe ubrania oraz subtelne letnie sukienki

Jeżeli chodzi o ubrania najmniejsze pole popisu ma się w czasie zimy. W tej porze roku bardziej zwraca się na to, by były to ciepłe stroje, niż ładne. Nie oznacza to w żadnym wypadku, że zimą możemy nosić jedynie brzydkie ubrania, wyraźnie przeciwnie. Zima to taki czas, gdzie jesteśmy w większości wypadków opatulenie w wełniane swetry, niemniej jednak one też są w stanie posiadać swój urok.

Niesłychanie atrakcyjne są swetry w rozmiarach XXL, które pasują nawet na wybitnie szczupłe osoby, jest to najmodniejszy nurt, który sprawdza się w lodowate dni. Jeżeli nie czujemy się nadmiernie dobrze w tak obszernym ubraniu niesłychanie właściwym rozwiązaniem jest porwanie się paskiem, który podkreśli nasza talię. Oprócz grubych swetrów, nadzwyczaj modne są też sukienki z grubymi golfami, jakie oddają sporo ciepła, a do tego dodatkiem są w stanie być grube rajstopy.

Najbardziej potrzebnym kolorem rajstop w tej porze roku jest biały, dobrany do tego co dzieje się za oknem. Lato to najpiękniejsza pora roku, w trakcie jakiej jest kolorowo również na podwórku, jak i na wystawach z garderobą. Moda na lato przede wszystkim wyróżnia się kolorystyką – przetestuj znacznie więcej na https://waikikivibe.com. Kolory w tym sezonie to pastelowe róże, fiolety, czerwienie, błękity, zielenie itd. Najmodniejsze komplety to pomieszanie paru kolorów, np. pomarańczowe spodnie, różowa bluzka i czerwone buty.

Moda w czasie lata charakteryzuje się zwiewnymi sukienkami, które są przebojem tego sezonu, a chodzi tutaj konkretnie o długie zwiewne oraz kwiaciaste sukienki. Przezroczyste bluzki również oddają trendy lata, o zawsze modnych kwiecistych wzorach. Też modne są wzory kraciaste na spodniach, lub sukienkach. Lato to taki czas, gdzie nie zakładamy na siebie dużo ciuchów, poprzez gorące dni, skutkiem tego najmodniejsze są subtelne rzeczy przepuszczające powietrze oraz nie zakrywające mnóstwo ciała. Również ważnym szczegółem wśród trendów na lato są lniane koszule bądź też spodnie. Koszule są wydłużone i luźne, wyglądające na męskie z podwiniętymi rękawami. Natomiast spodnie też szerokie oraz eteryczne.

Dodaj komentarz