wtorek, 02 marca 2021r.

Z jakiej przyczyny Simsy są tak popularne? Sprawdzamy przeróżne części Simsów

Zaletą „The Sims 4” jest przede wszystkim dwu i trójwymiarowa grafika, jaka czyni grę wybitnie interesującą oraz wciągającą. Wszelkie kreowane przez graczy postacie są w następstwie tego trójwymiarowymi obiektami. Motyw niekończącej się gry był do tej pory wykorzystywany w niemnogich grach komputerowych (między innymi w grze Harvest Moon), ale żadna seria wcześniej nie zdobyła tak ogromnej popularności. „The Sims 4” jest w takim razie pierwszą częścią serii, która odniosła spektakularny sukces na całym rynku gier komputerowych. Gra „The Sims 4” jest zwykłą grą jednoosobową, w związku z tym każdy gracz ma okazję osobiście zarządzać stworzonymi przez siebie postaciami.

Niekoniecznie niemniej jednak musi to być jedna rodzina, można bo kierować życiem kilku rodzin równolegle – wypróbuj the sims 3 download. Już w pierwszej części Simowie mogą nawiązywać kontakty z innymi Simami, poprzez co gra staje się jeszcze bardziej ciekawa. Sami w związku z tym widzicie, iż grać wolno w gruncie rzeczy niezwykle długo… Trzecia część „The Sims” wyróżnia się spośród pozostałych także odkrywczymi umiejętnościami, które zyskały postacie. Jeszcze w pierwszej czy w drugiej części gry co poniektóre zdolności stanowiły jedną całość, pod nazwą „kreatywność” czy „inwencja”.

Dzisiaj pozostały one rozbite, mamy w takim razie zdolność malowania, pisania czy grania na instrumentach. Z pewnością jest to dosyć ciekawa zmiana, bo dodaje grze ekspresji, a co więcej, daną zdolność wolno od tej pory podnieść poprzez praktykowanie wskazanej czynności. Nie sposób również nie nadmienić o tak zwanych akcesoriach do gry, jakie akompaniują właściwie każdej części. Wskutek tego nie zdołało ich zabraknąć również w tej edycji. Trzecia część Simów to pomiędzy innymi takie akcesoria, jak: „Wymarzone podróże”, „Pokolenia”, „Kariera”, „Po zmroku” i „Zwierzaki”. Pierwszym i zarazem jednym z najciekawszych akcesoriów jest dodatek „Wymarzone podróże”. To naturalnie dzięki niemu komponowane przez nas postacie mają możliwość jeżdżenia – zwiedzania między innymi Francji, Egiptu i Chin.

Dodaj komentarz