sobota, 23 października 2021r.

Wyspecjalizowany skup pojazdów za gotówkę w Kielcach

Firma Auto Skup Kielce ma do zaoferowania rzetelny skup aut za gotówkę w Kielcach. Kupowane są wszystkie pojazdy, niezależnie od od stanu technicznego oraz designu. Jako skup aut kielce skupujemy zarówno auta powypadkowe, jak i sprawne. Marka samochodu nie ma dla nas znaczenia.

Kiedy natomiast właściciel pojazdu uzna, że jego pojazd nadaje się do kasacji to taką usługę też możemy podjąć. Realizując wszystkie świadczenia gwarantujemy załatwienie niezbędnych formalności. Znaczy to, że właściciele pojazdu otrzymają poświadczenie o demontażu pojazdu. Przeprowadzamy badania samochodu, a także mamy możliwość go przewieźć z dowolnego adresu, wyznaczonego przez kierowcę. Zadbamy o sprawy ubezpieczeniowe, a w wypadku kasacji będziemy zajmować się również sprawami urzędowymi.

Właściciele pojazdów cenią to, że nawiązując współpracę z nami natychmiastowo dostaną gotówkę do ręki. Funkcjonujemy legalnie i uzyskaliśmy konieczne umiejętności do podejmowania się świadczeń jakie zaproponujemy zainteresowanym. Funkcjonujemy na terenie Kielc oraz okolicznych miejscowości. Można nam zaufać dla przykładu wówczas, gdy pojazd uczestniczył w kolizji i nie będzie nadawać się do dalszej jazdy. Jeśli klient wymaga szybkiego zastrzyku gotówki to także może decydować się na współpracę z naszą firmą. Natychmiast po sprzedaży auta dostanie gotówkę.

Nabywamy samochody używane, osobowe, dostawcze, gwarantując pełne bezpieczeństwo usługi. Stali klienci mogą za każdym razem liczyć na przystępne ceny. Klient, jaki się z nami skontaktuje może też oczekiwać na bezzwłoczną ocenę kosztów. Na naszej witrynie www udostępniliśmy blog dzięki któremu zainteresowani dowiadują się, co mogą robić, o ile planują się pozbyć starego pojazdu. Tak komfortowe zasady oferty powodują, że jako rzetelny skup aut za gotówkę na terenie Kielc mamy świetną opinię. Z tego powodu stale rozszerzamy wachlarz świadczeń i doskonalimy się w obsługiwaniu klientów.

Dodaj komentarz