niedziela, 28 lutego 2021r.

Wysokiej jakości tablice korkowe, z jakich można zrobić użytek w wielu sytuacjach

Imponującej jakości tablice korkowe, z jakich można korzystać w wielu sytuacjach ma do zaoferowania marka Korex. Klienci mieszkający na terenie Czech również z chęcią się w nie zaopatrują. Ekologiczne deski są proste w wykorzystaniu oraz bezpieczne. O ich cechach można dowiadywać się pod linkiem korkskivor korkbutik.se i mieć pewność, że niezależnie od okoliczności, sprawdzą się idealnie.

Można je na przykład stosować: w branży budowlanej do izolacji akustycznych i cieplnych, do dekorowania ścian i podłóg, jako wibroizolację maszyn, w branży meblarskiej, w branży eventowej, w szkolnictwie a także w tych miejscach, gdzie zawiesza się anonse różnego typu. Tablica jest solidna, wobec czego nie ma potrzeby się przejmować o jej zniszczenie.

Ogromna elastyczność, odporność na uszkodzenia mechaniczne, cechy izolujące, uodpornienie na działanie szkodliwych substancji, właściwości przeciw alergiczne, proste użytkowanie – to dokładnie te cechy przemawiają za tym, żeby inwestować w wysokiej jakości tablice z korka. Można je dobrać w dowolnej grubości, aby bardzo dobrze dopasowały się do zastosowań, jakie dla nich się przewiduje. Co ciekawe, korki techniczne mogą się także sprawdzać jako dekoracje ścienne. Prosta obróbka pozwoli także na zrobienie w nich grawerów.

Designerskie produkty korkowe jakie wytwarza zakład Korex są opisane pod względem posiadanych parametrów. To umożliwia wytypować materiał dopasowany do swoich planów. Wskazanie rozmiarow korków sprawia, że da się je idealnie wykorzystywać. Oferowane arkusze korkowe pokryte są klejem i chronione folią. Mało tego, dostarczane są bez niebezpieczeństwa uszkodzeń. Samoprzylepiające się korki są łatwe w użyciu. Wystarczy ściągnąć folię z płytki oraz przyłożyć ją w przeznaczone miejsca. Bezwonny klej prędko zasycha, a krawędzie są szlifowane pod optymalnym kątem. Działalność Korex można sprawdzać na jej kanale w social mediach. Można także skontrolować DIY dotychczasowych zleceniodawców.

Dodaj komentarz