śr.. gru 1st, 2021

Wysokiej jakości rury, wykorzystywane do ogrzewania podłogowego

Wysokiej jakości rury, używane do ogrzewania podłogowego można nabywać w sklepie Termolit, obok pozostałych produktów do jakich zaliczają się złączki, zawory, aż po rozdzielacze oraz szafki do ogrzewania podłogowego, akcesoria Tacker czy rozwijaki do rur. Tak ogromny zbiór produktów oraz atrakcyjne ceny za rury do podłogówki zapewniają zadowolenie konsumentów. W katalogu produktów dostępne są rury Pert – Evoh – Pert 16×2, niemieckiej marki Sander. Ich ogromną zaletą jest pamięć kształtu, eliminująca niebezpieczeństwo zgniecenia albo zniszczenia ułożonych pętli ogrzewania podłogowego w trakcie wykonywania wylewek.

Rury Pert – Evoh – Pert wykonuje się w oparciu o rynkowe regulacje i normy bezpieczeństwa, a więc są wytrzymałe, wydajne oraz niezawodne. Dostępne towary, jakie można zakupić w ogrzewanie podłogowe suche przed oddaniem do użytku są poddane testowaniu. Rury Pert – Evoh – Pert składają się z trzech warstw: EVOH, warstwy kleju i wewnętrznej warstwy z elastycznej rury.

Tego typu rury stosowane są we wszystkich rodzajach wodnych instalacji ogrzewania podłogowego. Poza sprzedażą zaprezentowanych rur oraz pozostałych towarów folia do podłogówki TERMOLIT zajmie się ułożeniem ogrzewania podłogowego. Ponadto, oferta punktu sprzedaży obejmuje rury Pert – Al. – Pert, czyli rury wielowarstwowe, wykonane z wysokiej jakości tworzywa. Używane w nich aluminium powoduje, że wykazują właściwości wskazane równocześnie dla rur metalowych, jak i tych, które zrobione są z tworzyw sztucznych. Zaoferowane rury można wykorzystać nie tylko w systemach ogrzewania podłogowego, lecz też w ogrzewaniu grzejnikowym. Można je w takim razie zastosować w: instalacjach centralnego ogrzewania, systemach sprężonego powietrza, wewnętrznych systemach wodociągowych oraz w niskotemperaturowych grzejnikach. Są to rury proste w założeniu i opłacalne w codziennym wykorzystaniu. Uśredniony czas ich eksploatacji przy optymalnej temperaturze wynosi nawet pięćdziesiąt lat.

Dodaj komentarz