piątek, 17 września 2021r.

Wysoka specjalizacja przedsiębiorstwa PHmet w sprzedaży i serwisie urządzeń magnetycznych i w obróbce skrawaniem

Duża specjalizacja przedsiębiorstwa PHmet w sprzedaży oraz serwisie urządzeń magnetycznych i w usłudze obróbka skrawaniem sprawia, że na rynku nie ma konkurencji. Kompleksowa obsługa klienta wynika z tego, że właściciele przedsiębiorstwa ciągle podwyższają własne umiejętności. Pochodząca z Wrocławia firma specjalizuje się w PHmet przy zastosowaniu maszyn konwencjonalnych, ale i na obrabiarkach CNC. Eksperci zajmą się produkowaniem części, komponentów, części do maszyn, przyrządów i pierwowzorów. Zamówienia są realizowane albo na podstawie dokumentacji dostarczonej przez zleceniodawców lub na podstawie opracowanej przez specjalistów, na bazie rad udzielonych przez klienta.

PHmet bardzo dobrze radzi sobie w zakresie sprzedaży i serwisowania maszyn magnetycznych, jakie podnoszą standardy wykonywanych obowiązków i efektywność wytwórstwa w wielu przedsiębiorstwach. Udostępnione usługi firmy realizowane są na najwyższym poziomie, bo posiada nowoczesny park maszynowy. Szczegółowy opis działalności firmy wskazany jest na jej witrynie www. Dynamicznie rozwija się dział produkcyjny.

W nim realizowana jest obróbka skrawaniem a także wyprodukowanie różnych części. Obszar usług poszerzony jest o przeróżne procesy technologiczne, w zależności od tego, czego wymaga zleceniodawca. Wykonywana jest dla przykładu obróbka galwaniczno – chemiczna oraz obróbka cieplna. W nowoczesnym parku maszynowym realizuje się także: naprawianie i regenerację elementów hydrauliki siłowej, regenerację maszyn dla przemysłu poligraficznego, wykonawstwo szerokiej bazy maszyn magnetycznych, konserwacje, naprawy awaryjne obrabiarek oraz urządzeń.

Jeśli jest to konieczne, organizowany jest również serwis wyjazdowy. Wysoka specjalizacja zakładu PHmet w sprzedaży i serwisie urządzeń magnetycznych oraz w usłudze obróbka skrawaniem przekłada się na renomę przedsiębiorstwa. Dlatego jego pracownicy doskonalą się, ćwicząc najnowsze techniki pracy.

Dodaj komentarz