wtorek, 28 września 2021r.

Wypożyczalnia aut dla klientów prywatnych a także właścicieli firm

CarSprint to wypożyczalnia pojazdów dla klientów prywatnych a także przedsiębiorców. Oznacza to, że można w tym miejscu wynajmować zarówno luksusowe samochody, jak i pojazdy dostawcze. Samochód można wynajmować nawiązując kontakt z pracownikami firmy przez formularz kontaktowy zamieszczony na witrynie internetowej albo telefonicznie. Procedura wypożyczania w carsprint.pl odbywa się sprawnie, a więc nad wyraz prędko można będzie otrzymać pojazd, jaki kogoś interesuje szczególnie. Po wytypowaniu auta, zaznajomieniu się z kosztorysem, podpisaniem umowy oraz po zapłaci kaucji można błyskawicznie wypożyczyć samochód.

Cena wynajmu zależy od marki wypożyczonego pojazdu, a także terminu, na jaki samochód jest wynajęty. Klienci mogą decydować się na 3 warianty czasowe: 1 do 4 dni, 5 do 9 dni, a także 10 do 16 dni. Jeżeli wynajem jest dłuższy, to kwota z kierowcą jest ustalona na podstawie indywidualnych przesłanek. Klient musi również przed odbiorem lub podstawieniem samochodu zapłacić kaucję, będącą zabezpieczeniem w przypadku zniszczenia. Kaucja jest zwracana w dniu zdania wynajmowanego samochodu. Kierowcy wypożyczający w CarSprint mogą oczekiwać wielu ulepszeń: klimatyzacji, fotelika dziecięcego w cenie, nawigacji GPS. Wszystkie szczegóły powiązane z wypożyczeniem ustalone są z pracownikami wypożyczalni, aby kierowca był jak najbardziej usatysfakcjonowany.

Personel zawsze udzieli wyczerpujących informacji, tak samo o samochodach, jak i o zasadach wypożyczenia. Można wypożyczyć pojazdy z podstawieniem na lotnisko w Rzeszowie, w Katowicach lub w Krakowie. Istnieje też możliwość wypożyczania auta z OC sprawcy. Każdy z wypożyczanych samochodów posiada pełne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej, AC, NW a także ASS. Kierowca który wynajmuje samochód nie musi martwić się jakimkolwiek pułapem kilometrów. Oferta dostosowana jest do potrzeb interesantów. Wszystkie opłaty bazują na 23% podatku. Każda suma podana jest za jedną dobę wypożyczenia.

Dodaj komentarz