niedziela, 19 września 2021r.

Wynajem okazjonalny w Flix Cars

Opcja wynajmu okazjonalnego w Flix Cars, czyli w wypożyczalni znajdującej się w Warszawie to alternatywa chętnie dobierana przez kierowców, zwłaszcza mieszkających w stolicy. Wynajem okolicznościowy samochodów takich jak wypożyczalnia samochodów żoliborz sprawdzi się w przypadku: imprez, szczególnych okazji, sesji foto, spotkań branżowych, jak i pozostałych wydarzeń podczas których zleceniodawca chciałby wywołać świetne wrażenie. To komfortowe wyjście, które pozwala na bardzo dobrą oprawę w szczególnych chwilach jak na przykład dzień zaślubin czy doniosła rocznica urodzin.

Samochody z warszawskiej wypożyczalni sprawdzą się też na: zaręczyny, wieczory panieńskie, wieczory kawalerskie, studniówki, lub osiemnaste urodziny. To również dobre wyjście na event firmowy. Ekskluzywne samochody można dobierać zależnie od upodobań. Jeśli zleceniodawca ma takie życzenie, auta mogą być ozdobione. Wszystkie pojazdy są po przeglądzie technicznym i mają ważne ubezpieczenie. Na konkretną imprezę będą odpowiednio przygotowane.

Samochód można rezerwować w opcji pod drzwi, z kierowcą. Kwestie szczegółowe są każdorazowo umawiane indywidualnie. Inną opcją wynajmu jest wynajem długoterminowy od dwóch do czterech lat. Kwota za taki wynajem jest wyznaczona prywatnie z klientem. Kierowcy mają do wyboru ekskluzywne auta europejskich i amerykańskich marek w różnych wariantach nadwozia. W czasie wynajmu długoterminowego mają zagwarantowaną pełną opiekę: od ubezpieczenia aż po naprawę.

Wynajem długoterminowy zalecany jest klientom, którzy nie chcą wziąć kredytu. Nie muszą oni martwić się wizytą u mechanika, przeglądem, a najem mogą wybrać z możliwością przedłużenia, jeśli tylko będą mieć taką chęć. To komfortowa opcja korzystania z samochodu, bez zobowiązania się do kupna. Odgórnie ustalona kwota za wynajem pozwala planować prywatny budżet albo koszty firmowe. Głównie z wynajmu długoterminowego robią użytek właściciele firm, dla których zakup kilku aut firmowych byłby drogi.

Dodaj komentarz