piątek, 17 września 2021r.

Wszechstronna obsługa indywidualnie dopasowanego księgowego w firmie

Kompleksowa obsługa osobiście dopasowanego księgowego w firmie jest umożliwiona po rozpoczęciu współpracy z biurem rachunkowym Irys. Wówczas sprawy podatkowe, rozliczeń i księgowości są adekwatnie rozwiązywane. Usługi proponowane są dla każdego rodzaju działalności, a księgowi biorą pełną odpowiedzialność za sprawy klientów, jakimi się zajmują. Biuro rachunkowe Żyrardów może reprezentować klientów w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych oraz w US. Zwłaszcza jest to znaczące wtedy, gdy klient miał już problemy z wyżej podanymi instytucjami. To pozwala zaoszczędzić pieniądze jak i źle nie wpływa na renomę marki. Na dodatek, nie trzeba się przejmować o konsekwencje ze strony prawa. Dedykowany księgowy to gwarancja maksymalnej satysfakcji przedsiębiorców.

Reprezentowanie przedsiębiorców jest dla nich nad wyraz znaczące, bo wiedzą, że są pod opieką rzetelnych specjalistów. Usługa skierowana jest głównie odnośnie: jednoosobowych firm, spółek osobowych, spółek akcyjnych, firm mniejszych oraz większych. Jeśli klient biznesowy ma okazję wybrać między przeróżnymi metodami rozliczania się, to uzyska zapewnienie, że specjaliści z biura rachunkowego Irys zawsze przedstawią swoją ocenę, podpierając ją merytorycznymi argumentami, dostosowanymi do określonej branży.

Klienci, jacy dotychczasowo byli zdecydowani na nawiązanie współpracy z biurem rachunkowym są usatysfakcjonowani. Do głównych świadczeń, z jakich korzystają klienci zaliczają się: prowadzenie ksiąg handlowych, obsługa kadr oraz finansów, poprowadzenie rozliczeń rocznych, poprowadzenie ksiąg przychodów i rozchodów, prowadzenie ksiąg podatkowych oraz rozliczeń podatków, sporządzanie i przesyłanie oświadczeń do ZUS, sporządzanie i wysyłanie deklaracji do Urzędu Skarbowego. Szczególnie obsługa kadrowo – płacowa jest na imponującym poziomie. W związku z tym Irys uchodzi za fachowe biuro rachunkowe na terenie województwa mazowieckiego.

Dodaj komentarz