niedziela, 19 września 2021r.

Wiadomości w temacie dystrybucji zestawów z substratem porośniętym grzybnią

Wiadomości na temat dystrybucji zestawów z substratem zarośniętym grzybnią, a zwłaszcza odmiana Golden Teacher opisane są na stronie firmowej. Konsumenci każdy growkit mogą zakupić w paru odmianach, mając na względzie to, że są to wyroby przeznaczone tylko do zbadania, a nie do hodowli grzybów psylocybinowych.

Z tego powodu nie mogą oni nawodnić grzybni. Do wszystkich wyrobów dodana jest instrukcja, wskazująca wyraźnie na to, czego nie można robić z kupionym zestawem. Jeżeli osoby interesujące się kupnem mają zapytania, to mogą je zadać sprzedawcom, albo za pośrednictwem Internetu lub dzwoniąc. Właściciele sklepu ciągle zaznaczają, że sprzedawane przez nich wyroby nie służą hodowli, lecz do badań w laboratorium lub mogą być zakupione w celach kolekcjonerskich. Wszystkie zestawy przechowane są w szafach chłodniczych, a później przed wysyłką do klienta, szczelnie zamknięte.

Odmiana Golden Teacher jest najczęściej kupowana, aczkolwiek można także decydować się na pozostałe, dostępne w sklepie: B+, McKennaii, Malabar, Mexican, Mazatapec, Colombian, Ecuadorian, Cambodian, Thai, Albino lub Moby Dick. Przy każdym produkcie umieszczony jest opis i najważniejsze wiadomości. Gatunki grzyba psylocybinowego zaliczane są do wartych uwagi, a psylocybina to związek chemiczny z typu tryptamin, posiadający właściwości halucynogenne. W grzybni nie znajduje się psylocybina, wobec czego można ją sprzedawać, nabywać oraz być jej posiadaczem. Grzyby Golden Teacher i pozostałe błędnie określane są grzybami psychodelicznymi.

Tego typu wrażenia mogą być wywołane po zażyciu dużej dawki, co często związane jest z przeżyciem bad tripu. Zaprezentowane odmiany, przechowywane w odpowiednich warunkach można bez problemu wyhodować, dlatego trzeba uważać, gdy kupuje się ją w celach kolekcjonerskich albo do obserwowania. Psylocyna i psylocybina są niedopuszczane prawem na terenie kraju, o czym sprzedający wyraźnie informują.

Dodaj komentarz