sobota, 23 października 2021r.

Świeża lub sezonowana wołowina z punktu sprzedaży Steakshop, jaką możesz zamówić do domu online

Chłodzone steki wołowe ze sklepu Steakshop z dostarczeniem do mieszkania są chętnie dobierane przez osoby, którym zależy na smaku dobrej jakości mięsa. Mięso z rodzinnego zakładu jest starannie dobierane oraz przyszykowane na podstawie tradycyjnych receptur amerykańskich. O posmaku steków świadczy to, że są krojone w poprzek włókien mięśniowych. Mięso pochodzi z pobliskich upraw, dlatego jest smaczne, aromatyczne i pełne wartości odżywczych.

Jest również sezonowane na 2 sposoby. Może to być sezonowanie na mokro, kiedy mięso dojrzewa w optymalnej temperaturze i zamknięte jest w worku próżniowym przez 14 dni. Może to także być sezonowanie na sucho, kiedy steki są w temperaturze od trzydziestu do 40 dni w specjalnej szafie, przeznaczonej do sezonowania mięs. Temperatura oraz wilgotność powietrza są najlepsze. Steki chłodzone docierają o czasie i w idealnym stanie, co zachęca do złożenia na nie zamówienia znowu. To klienci zadecydują, czy chcą wyroby mięsne sezonowane na mokro, na sucho miesiąc, czy na sucho 2 miesiące.

Każdy dobierze gatunek mięsa, jaki zagwarantuje mu najlepsze przeżycia smakowe. Stek ze Steakshop pakowany jest w osobne opakowanie próżniowe i rozdzielony od pozostałych kawałków, co też jest istotne. Wołowina premium zapewnia najlepszy posmak oraz aromat w czasie przygotowywania posiłków. Delikatne oraz soczyste mięso przypadnie do gustu wymagającym miłośnikom posiłków z dań mięsnych.

Konsumenci z chęcią wybierają też mięso na burgery. Klasyczny mielony kotlet wołowy w bułce z różnymi dodatkami to już od kilku lat ulubione danie rodaków. Surowe mięso burgerowe ze stuprocentowej wołowiny pochodzi z ekologicznych upraw, dlatego jest zdrowe. Kupujący mogą zamówić mięso z najwyższej jakości tuszy wołowej, czyli z udźca wołowego, antrykotu, rostbefa i łopatki. Perfekcyjne ukrwienie wskazuje na imponującą jakość mięsa. Szefowie kuchni z Gier Krówki wiedzą, co robić, żeby mięso było wprost takie, jak spodziewają się tego konsumenci.

Dodaj komentarz