śr.. gru 1st, 2021

Świadczenia komornika sądowego przy Sądzie Rejonowym w Zawierciu Dawida Strzeleckiego

Usługi komornika sądowego przy Sądzie Rejonowym w Zawierciu Dawida Strzeleckiego to usługi zaliczane do profesjonalnych. Przeprowadzane sprawnie działania powodują, że zleceniodawcy, którzy dotychczas korzystali z jego usług są z tego usatysfakcjonowani. Poziom wiedzy i doświadczenie, jakimi włada komornik zawiercie mają wpływ na jego merytoryczne nastawienie. Tym samym, jego kancelaria szybko została jedną z bardziej rozpoznawalnych na Śląsku. Komornik prowadzi kancelarię nowocześnie, mając świadomość tego, jak szybkie metamorfozy aktualnie się odbywają.

Dlatego też wprowadzany jest w kancelarii doskonale prosperujący system informatyczny. Spersonalizowane oprogramowanie pozwoli na niezakłócone uzyskanie ważnych dla danego postępowania egzekucyjnego wiadomości. Solidne działania są regularnie monitorowane, a zleceniodawcy też mają do całości dostęp na bieżąco. Komornik ten uprawniony jest do przeprowadzania postępowań egzekucyjnych przeciw dłużnikom z całego obszaru właściwości apelacji katowickiej.

Może zajmować się on przeprowadzeniem postępowań egzekucyjnych oraz zabezpieczających, jakie mają na celu realizację tytułów wykonawczych. Najważniejsze usługi z jakich można skorzystać w kancelarii to: egzekucja świadczeń finansowych, doręczenia na zarządzenie Sądu, egzekucja świadczeń niepieniężnych, protokół stanu faktycznego, zabezpieczenie roszczeń i nadzorowanie licytacji. Kancelaria ma wgląd do Ognivo, pozwalającego na bezpieczną komunikację pomiędzy instytucją bankową a komornikiem.

Z tego względu umożliwione jest terminowe wysyłanie zapytań o rachunki bankowe dłużnika oraz o ich elektroniczne zajęcie. Zapytanie nie domaga się wpłaty zaliczki. W dodatku kancelaria ma również wgląd do Elektronicznego Postępowania Upominawczego, co pozwala na skierowanie wniosków egzekucyjnych do komornika za pośrednictwem platformy e – sądu. EPU ID kancelarii interesanci mogą znaleźć w informacjach kontaktowych na stronie. EKW umożliwią natomiast uzyskanie informacji o nieruchomościach dłużnika w drodze zapytań przesyłanych drogą elektroniczną.

Dodaj komentarz