niedziela, 07 marca 2021r.

Serwis schadzkowy dla osób szukających drugiej połówki o takim samym wyznaniu

Singlowanie.pl to portal randkowy dla osób poszukujących kogoś o tym samym światopoglądzie religijnym. Samotni katolicy, w wieku od osiemnastu do 50 lat mogą w tym środowisku odnaleźć własne bratnie dusze. I mimo, że portal randkowy nie ma dużego doświadczenia to zebrał ponad 10 tysięcy osób. Portal zapoznawczy singlowanie.pl jest dobrym portalem dla osób, jakie mogą być nieśmiałe w nawiązywaniu relacji w świecie rzeczywistym. Katolickie spotkania mogą skończyć się dobrymi a także wieloletnimi związkami, do czego zachęcają autorzy.

Łatwiej bowiem budować związek z osobą wierzącą w tę wiarę. Nie można podważyć tego, że takie same pojmowane wartości zbliżają do siebie. I chociaż nie brakuje osób, które do portalu katolickiego mogą podchodzić sceptycznie, to są to jedynie rzadkie przypadki. W tym serwisie można bowiem doskonale się bawić, bo wolne osoby mają dużo innych tematów do omówienia.

Wystarczy się zapisać i wyszukać kogoś o podobnym światopoglądzie. Portal wyróżnia dwa poziomy uczestnictwa. W ich obrębie realizowane są opcje typu: możliwość wyszukiwania pozostałych singli, opcja zobaczenia ich profili, opcja przesyłania wiadomości, opcja dodania do własnych kontaktów pozostałych korzystających z serwisu, opcja podglądania użytkowników zaglądających na konto własne, możliwość podglądania tego, czy ktoś jest zalogowany do serwisu, bądź nie. Drugi pułap jest wzbogacony o: opcję uczestnictwa w wspólnocie singli wierzących, możliwość uczestniczenia na blogu a także opcję wypowiadania się na forum. Głównym zadaniem jakie ma do wypełnienia serwis singlowanie.pl jest okazja do umawiania się na spotkanie damsko – męskie z chrześcijanami. Ten chrześcijański serwis randkowy to szansa dla singli wstydliwych. Nad wyraz często po pokonaniu przeszkody internetowej wychodzi na jaw, że wystarczyło być w większym stopniu otwartym. I jeśli dodatkowo znajdzie się kogoś o zbliżonym światopoglądzie to ma się powody do zadowolenia.

Dodaj komentarz