niedziela, 19 września 2021r.

Serwis informacyjny oraz z ogłoszeniami dla mieszkańców Nowego Sącza

Portal informacyjny i ogłoszeniowy dla mieszkańców Nowego Sącza, czyli Portal Nowy Sącz to serwis w sieci, jakiemu opłaca się przyjrzeć się bliżej. Posty dodawane są regularnie a także odnoszą się do wielu typów wydarzeń. Ktoś, kto zapisze się do subskrypcji będzie jeszcze bardziej szczegółowo doinformowany o tym, co ma miejsce w sądecki portal informacyjny i sporo na tym uzyska. Najczęściej przeglądanym działem jest kategoria z aktualnościami. Kolejno, często odczytywane są wydarzenia, kulturalne i sportowe.

Sporo osób ogląda galerie zdjęć z poszczególnych eventów. W dodatku, w kategorii wideo można zaznajomić się z nagraniami z różnych wydarzeń kulturalnych. Duże zaciekawienie rozbudza dział z ogłoszeniami. Zakładanie konta pozwala nie tylko na dodawanie anonsów oraz umożliwia zajrzeć do własnych dodanych w przeszłości ogłoszeń.

Czytelnicy wymieniają się opiniami z pozostałymi użytkownikami. Aby natomiast wyszukać ogłoszenie odnośnie tego, co w danej chwili nas interesuje, wystarczy zapisać frazę w umieszczoną w widocznym miejscu lupkę. Ogłoszenia dodawane są w kategoriach takich jak: branża moto, nieruchomości, praca, dom oraz ogród, sprzęt elektroniczny, moda, zwierzęta, dla dzieci, rękodzieło, sport oraz hobby, muzyka oraz edukacja, usługi oraz firmy, ślub i wesele, Nowy Sącz się dzieli – wymiana bezgotówkowa oraz oddam/szukam. Są również funkcje dodatkowe.

Opcja oglądania archiwaliów z dotychczasowych wydarzeń odbywających się na terenie Nowego Sącza jest godna uwagi dla redaktorów, jacy w gazecie lokalnych chcą opisywać to, co wydarzyło się w Nowym Sączu w ciągu ostatnich dni. Osoby mieszkające w Nowym Sączu mogą mieć chęć wrócić do takich zdarzeń, w jakich już wzięli udział, przeglądając zdjęcia i filmy. Ponadto, można również pogłębić interakcje za pośrednictwem Facebooka, Twittera, Instagrama albo Youtube’a. Można komentować eventy w których brało się udział oraz wymieniać uwagami z pozostałymi osobami biorącymi udział w wydarzeniach. Serwis Nowy Sącz jest witryną rozbudowaną.

1 thought on “Serwis informacyjny oraz z ogłoszeniami dla mieszkańców Nowego Sącza

Dodaj komentarz