piątek, 17 września 2021r.

Samodzielnie wykonane kartki na Święta a także sporo pozostałych godnych zauważenia podarunków

Ręcznie zrobione kartki świąteczne a także wiele pozostałych urokliwych prezentów proponowanych jest osobom zamawiającym w pracowni Decoris. Wszystkie kartki są przygotowywane samodzielnie i przed wysłaniem klient dostaje szkic do akceptacji. Poza kartkami można także w ramach pomysł na prezent na święta wybrać pozostałe indywidualnie przygotowane upominki: kubki z logo firmy, czekoladki z nadrukiem, herbaty oraz kawy z wizerunkiem marki. Można te akcesoria zakupić pojedynczo albo wybrać jako świąteczny zestaw.

Wszystkie podarunki są ręcznie spakowane, a więc natychmiast nadają się do podarowania. To idealna propozycja dla osób poszukujących oryginalnych pomysłów do wręczenia w ramach prezentu, zarówno dla bliskich, jak i dla współpracowników, czy klientów biznesowych. Klienci z chęcią kupują słodkie zestawy prezentowe z bombonierkami, zestawy z herbatą, kawą i filiżanką, bądź komplety na Święta z gadżetami do piwa, wina albo whisky. Ostatni zestaw polecany jest dla mężczyzn. Dla pań dedykowane są zestawy z rękawiczkami, termoforkami, czy designerskimi skarpetkami. Obdarowanie bliskich takim prezentem wywoła bardzo dobre wrażenie.

Tym bardziej, że takie podarunki są produktami wysokiej jakości. Najczęściej zamawiane są w Decoris kartki. Nowoczesne zdobnictwo odzwierciedla klimat bożonarodzeniowy i pozwoli wkroczyć w magiczny klimat świąteczny. Wybierać można wśród kartek bożonarodzeniowych: zrobionych z weluru, złoconych, kartek – pudełek, z magnesem lub z zawieszką na choinkę, w kształcie kokardki, wiankach, nowoczesnych, wykonanych laserem, wytłoczonych, w stylu retro albo w stylu natural. Z projektantami ustala się wzór, wybarwienie oraz kompletną prezencję kartek. Zamawiający doceniają to, że mają okazję złożyć zamówienie spersonalizowane. Warto zamówienie świąteczne złożyć właśnie w tej pracowni. Wszystko odbywa się tutaj profesjonalnie, od momentu złożenia zamówienia aż po jego wysyłkę.

Dodaj komentarz