wtorek, 28 września 2021r.

Profesjonalnie przygotowane turnusy rehabilitacyjne, mające miejsce w Rezydencji Milanówek

Profesjonalne zajęcia rehabilitacyjne, odbywające się w Rezydencji Milanówek dostosowane są za każdym razem indywidualnie do określonej osoby z niepełnosprawnością. Konkretne oddziaływania i terapie w dom opieki warszawa w pełni zaangażują seniorów, przyczyniając się do sukcesywnej poprawy ich kondycji. Rezydencja Milanówek jest pod każdym kątem przygotowana do osób niepełnosprawnych.

Wpływają na to: poziom doświadczenia personelu, wyposażenie sal rehabilitacyjnych, usytuowanie obiektu, ułatwienia konstrukcyjne w środku. Do wszystkich ćwiczeń używany jest nowoczesny osprzęt, a każdy senior wykonuje ćwiczenia pod okiem wykwalifikowanego fizjoterapeuty, który nie tylko posiada stosowne kompetencje, lecz też empatycznie podchodzi do osoby niepełnosprawnej. Stałe wsparcie i kompleksowa opieka sprawiają, że osoby z niepełnosprawnościami mogą czuć się tutaj bardzo dobrze. Oddział rehabilitacyjny w domu seniorów poprowadzony jest przez wykształconych lekarzy, fizjoterapeutów i pielęgniarki.

Zajęcia odbywają się dla każdej osoby osobiście. Natomiast, zajęcia z obszaru terapii zajęciowej w grupach za każdym razem odbywają się wśród osób o zbliżonym stanie zdrowia, co nikogo nie zniechęca, a wyłącznie pomoże rozwinąć umiejętności. Co istotne, zespół rehabilitacyjny nie tylko zatroszczy się o regres danej choroby, ale też o stan psychiczny seniora. Rutynowe zajęcia są częścią dnia codziennego mieszkańców ośrodka, jaka jest dla nich zachęcająca. Dzięki przyjaznemu klimatowi oraz kwalifikacjach rehabilitantów Rezydencja Milanówek staje się substytutem domu dla osób starszych. Mogą oni tutaj liczyć na życzliwe nastawienie opiekunów, a domowa aura i otoczenie zieleni sprzyjają seniorom pod kątem psychicznym. Seniorzy mogą samodzielnie urządzić wnętrze swojego pokoju, co jest mało kiedy spotykane w konkurencyjnych domach opieki. Zalety nowoczesnego domu seniora są niepodważalne.

Dodaj komentarz