wt. Wrz 27th, 2022

Profesjonalne usługi z zakresu prawa, oferowane na terenie Tarnowskich Gór oraz okolicznych miejscowości

Rzetelne usługi prawne, oferowane w Tarnowskich Górach oraz okolic to domena adwokat Anety Majowskiej. W jej kancelarii z pomocy prawnej korzystają klienci indywidualni, podmioty gospodarcze a także spółki różnego typu. Absolwentka studiów doktoranckich wyspecjalizowana jest w dziedzinach takich jak: prawo rodzinne, prawo spadkowe, prawo cywilne oraz prawo odszkodowań.

Otwarta relacja z klientami oraz jasne działania adwokat powodują, że klienci czują się bezpiecznie. Na witrynie https://adwokat-majowska.pl/uslugi-prawne/prawo-spadkowe można zaznajomić się z kompletnym wachlarzem usług. Wykształcona na renomowanych uczelniach specjalistka prawa może poprowadzić sprawy także w języku niemieckim.

Posiada również wykształcenie ekonomiczne, a więc może podejmować się spraw o różnym stopniu skomplikowania. Każda sprawa potraktowana jest indywidualnie, a komunikacja z klientami bazuje na zaufaniu. Interesanci chwalą to, że sposób wynagrodzenia jest za każdym razem dla nich przejrzysty. Kancelaria może poprowadzić sprawy: rozwodowe, alimentacyjne, o powierzenie wykonywania władzy rodzicielskiej, związane z podziałem spadku, dotyczące dziedziczenia ustawowego i testamentowego, związane z zachowkiem czy w sprawach cywilnych. Zleceniodawcy mogą być reprezentowani w negocjacjach odwołujących się do prawa cywilnego. Mogą być również dla nich stworzone wzory umów cywilno – prawnych.

Wykwalifikowana adwokat pomoże również w uzyskaniu roszczeń od towarzystw ubezpieczeniowych, w zależności od tego o jaką szkodę chodzi. Do tej pory firma może chwalić się wieloma pozytywnymi rekomendacjami. Niezależnie od tego, jaki jest stopień skomplikowania określonej sprawy, można spodziewać się że wszystko będzie zrealizowane na najwyższym poziomie. Adwokat systematycznie się rozwija. Jej dorobek naukowy oraz powiązany z praktyką zawodową prezentuje się wzorowo. Z tego względu interesanci chcą z nią nawiązać współpracę. Profesjonalne usługi z zakresu prawa mają zapewnione.

Dodaj komentarz