sobota, 23 października 2021r.

Profesjonalne usługi cięcia laserem

Projektowanie 2D oraz 3D umożliwiające dokładne cięcie dekoracyjne w metalu realizuje przedsiębiorstwo Lepsod. Doświadczeni inżynierowie realizują to w innowacyjnym programie SolidWorks, zabiegając o zachowanie precyzji przy wszystkich elementach. Z tego względu zleceniodawcy mogą zlecać również wyjątkowo skomplikowane zamówienia. Szkice wybranych podzespołów, przekazywane przez zleceniodawców przenoszone są w przestrzeń trójwymiarową w przykładowym z systemów projektowania wspomaganego komputerowo razem z kompletną wizualizacją.

Kolejno wszystko jest przeniesione do dokumentacji papierowej albo elektronicznej, zależnie od wymagań klienta. Laser Częstochowa używany do konkretnej pracy, czyli do cięcia dekoracyjnego w metalu jest maszyną sprawną, co umożliwia terminowe zlecenie. Szczególnie że cięcie laserowe ma podobne właściwości jak klasyczna obróbka mechaniczna.

Jest z kolei bardziej precyzyjne oraz wyróżnia się seryjnością pociętych elementów razem z możliwością skorzystania z seryjnej produkcji podzespołów mających nieregularne kształty. Cięcie o przeznaczeniu dekoracyjnym znajduje zastosowanie na przykład w dekoracjach do ogrodu albo w wystroju wnętrz. Bardzo dobrze można chociażby dowolne części dostosować do stylu loft, industrialnego lub minimalistycznego. Wysokiej jakości dekoracje wykonane z metalu wywołają idealne wrażenie. Gładkie linie, najlepsza jakość obróbki, a także eleganckie kształty – to przekonuje klientów do składania zlecenia bezpośrednio w firmie Lepsod. Cięcie w trybie 3D sprzyja realizacji niebanalnych pomysłów.

Można z jego użyciem stworzyć tak samo pojedyncze części, jak i duże konstrukcje. Stoły, krzesła, wieszaki lub lampy to tylko niektóre z elementów jakie można zlecać do wykonania. To idealna alternatywa dla masowej produkcji. Cięcie laserem sprawdzi się też w dekoracjach ogrodowych. Szczególnie że można pociąć nawet bardzo pogrubione elementy. Ergonomiczna technika daje zjawiskowe rezultaty. Meble ogrodowe, dekoracje do ogrodu lub podzespoły konstrukcyjne balkonu albo tarasu prezentują się bardzo dobrze.

Dodaj komentarz