wt. Wrz 27th, 2022

Produkcja wysokiej jakości opakowań z kartonu o dowolnym zastosowaniu

Produkcja wysokiej jakości opakowań z kartonu o dowolnym zastosowaniu jest przedmiotem prosperowania firmy Waps – kart. Zakres świadczeń firmy obejmuje: kratownice kartonowe o różnych parametrach, wytrzymałe nadruki kartonowe fleksograficzne i kaszerowane, pudełka kartonowe, opakowania tekturowe, przekładki, wkłady i wypełnienia, ekspozytory, standy promocyjne a także kartony na wymiar. Pudełka tekturowe udostępnione są w wersji: klapowej, teleskopowej, składnej, wsuwanej, klejonej oraz wykrojnikowej. Opakowania tekturowe klienci mogą zamówić w standardowych albo w spersonalizowanych rozmiarach. To samo odnosi się do przekładek, zabezpieczających towar w procesie transportu i magazynowania. Ekspozytory jakie zamawia się u podanego producenta na pewno zwrócą wzrok.

Podobnie jak: standy, stojaki bądź potykacze. Ze względu na to, że firma dysponuje dużym parkiem maszynowym, żadne zlecenie nie jest trudnością dla osób w tej firmie zatrudnionych. Klienci mogą oczekiwać, że wszystkie opakowania będą stuprocentowo przystosowane do ich wymagań. Wystarczy powiedzieć pracownikom firmy, co chciałoby się zapakować i można mieć gwarancję, że zlecenie zostanie zrobione dokładnie w ten sposób, jak się tego spodziewamy. Waps – kart zaopatruje klientów prywatnych, jak i producentów.

Solidne kartony zagwarantują wysoką ochronę dla tych produktów, jakie będą w nich przechowane. Ma to szczególne znaczenie wówczas, gdy są to rzeczy przewożone. Pod adresem kartony można poznać właściwości poszczególnych towarów.

Można też zamawiać spersonalizowane opakowania z tektury, o dowolnym rozmiarze i kształcie. Jeszcze przed realizacją zamówienia klient może zobaczyć próbki testowe i dopiero kiedy je zaakceptuje, zamówienie będzie dla niego wykonane. Klienci mogą zamawiać: kartony do przeprowadzek, opakowania reklamowe, pudełka z tektury do domu lub do wykorzystania w biurze, opakowania do transportu a także opakowania ochraniające dla sektora przemysłowego, hurtowni lub dla sklepów internetowych. W kartonach można transportować dużo produktów: od sprzętu agd przez jedzenie aż po delikatne rzeczy wykonane ze szkła.

Dodaj komentarz