czw. Sie 18th, 2022

Pomysły na nieprzeciętną ścianę – nalepki w trakcie remontu

W aranżowaniu mieszkania jednym z najogromniejszych problemów jest to, co uczynić ze ścianami. Pomalować- rozumie się samo przez się, niemniej jednak co dalej? Sprawdzonym oraz starym sposobem jest wiszenie na ścianach ramek ze zdjęciami z imprezy familijnych, wakacyjnych wojaży czy innych zdarzeń w życiu. W większości wypadków spotkać można na ścianach uśmiechnięte buzie naszych dzieci. Wolno też przykleić jakąś ciekawą fototapetę, tym znacznie bardziej, iż wolno teraz zindywidualizować taka tapetę według własnego upodobania i żadnego pomysłu. Inną równie atrakcyjną i dającą niemało możliwości metodą ożywiania ścian, są naklejki na ścianę.

Firmy tworzące tego rodzaju naklejki prześcigają się w rozmaitości oferowanych naklejek. Ta różnorodność dotyczy również tematyki, kolorystyki jak oraz ciekawych form. Ten sposób dekoracji przestrzeni ma tę przewagę nad innymi, że jest bardzo niebrudzący oraz wykonuje się go prędko oraz prosto. A co jeszcze fajniejsze-kiedy znudzi się nam wybrany motyw, wystarczy jedynie naklejki zdjąć oraz w ich miejsce położyć nowe-równie błyskawicznie i prosto. Nic przyjemniejszego.

Gdy w trakcie urządzania domu lub mieszkania docieramy już do etapu dekorowania ścian, do wyboru mamy sporo możliwości aby ściany nie były miałkie i pospolite. Najzwyczajniej w świecie możemy ścianę pomalować na jakiś ładny kolor lub ewentualnie utworzyć jakąś mozaikę kolorystyczną. Od wielu lat niesłabnącą popularnością radują się tapety- dzisiaj o zdecydowanie innym wzornictwie niż na przykład w latach osiemdziesiątych. Do tego dochodzą coraz bardziej legendarne fototapety i równie popularne obrazy na szkle w tulup.pl. Ewidentnie mamy również do dyspozycji schematyczne ramki ze zdjęciami, które powinny odszukać się w każdym mieszkaniu, albowiem nadają ciepła i miłego charakteru. Na ścianach zawsze odnajdzie się też miejsce na obrazy czy kwiaty, jakie obok ramek ze zdjęciami są jednym z najpiękniejszych elementów wystroju wnętrza. Naturalna zieleń zawsze powoduje, że przestrzeń jest bardziej przyjazna, ciepła i zachęca do przebywania w niej. Wobec tego ściany nie muszą być miałkie, wystarczy trochę fantazji oraz odrobina odwagi by przestrzenie pionowe w naszym domu budziły zachwyt gości.

Dodaj komentarz