sobota, 23 października 2021r.

Podarunki dla weselników z pracowni Decoris – gustowne i nie do podrobienia

Upominki dla gości weselnych z pracowni Decoris są stylowe oraz wyjątkowe. Jeszcze jakiś czas temu gościom wręczano cukierki lub wódkę z wesela. Obecnie nietuzinkowe upominki sprawiają, że dzień ślubu wybranej Pary Młodej jeszcze przez długi czas jest wspominany. I dlatego można je oglądać na rodzimych weselach coraz częściej.

Dobierając propozycje z katalogu Decoris, uzyskuje się pewność, że podziekowania dla gosci weselnych będą wykonane z zachowaniem każdego detalu. I że z pewnością nigdzie nie ma podobnych.

Dlatego weselnicy cenią to, że otrzymują tak wyjątkowe podarunki. Wśród nich można znaleźć: zdobione butle z alkoholem, szykownie spakowane mydła, pachnące świece, roślinki w szklanych ozdobach, słoiki z miodem, ozdobnie zapakowane szampany, ciastka z wróżbami, brokatowe butelki oraz można zdecydować się na projekt indywidualny. Do każdego z upominków mogą być dołączone spersonalizowane dedykacje ze wstążkami. Każdy może dopasować {podziękowania|upominki z pracowni Decoris do klimatu panującego na jego uroczystości.

Podarunki te wskazują gościom weselnym, że Para Młoda poświęcała czas na wyszukanie czegoś oryginalnego, a nie tylko, że wręczono to, co jest dostępne powszechnie i nad czym nie trzeba się zastanawiać. Doskonale prezentujący się katalog upominków dla gości weselnych motywuje do składania zamówienia na wszystkie wyroby ozdobne.

Nie ma znaczenia, czy są to butle z alkoholem, gustownie spakowane mydła, zapachowe świeczki, roślinki w szklanych fiolkach, słoiczki z miodem, szampany, czy ciastka z wróżbami. Można też zrealizować zlecenia na podstawie własnych koncepcji. Twórcy są otwarci na liczne propozycje i mają talent do zrobienia takich rzeczy. Z tego powodu żadne ze zleceń nie będzie dla nich czymś niemożliwym do zrealizowania. Goście, którym upominki będą wręczone okażą zachwyt. Docenią to, że ktoś długo wybierał tak drobny element.

Dodaj komentarz