czw. Sie 18th, 2022

Oprzyrządowanie domu – nieoczywiste dodatki

Beton jest ostatnio niezmiernie modny w designie aranżów wnętrz. Jest to materiał, który można łatwo utrzymać w czystości. Dodaje również fenomenalnego charakteru ulokowaniom. Chodzi bo o coś z pogranicza surowej stylizacji i krystalicznej czystości. Beton najczęściej używa się w kuchni, zastępuje on przeważnie drewniany czy również plastikowy blat szafek kuchennych.

Często można również go spotkać w łazienkach jako obudowę wanny czy nawet w formie betonowej umywalki. W łazience oraz w kuchni przedstawia się w zasadzie efektownie, jednak betonowe mogą być również barki na alkohol. Beton bowiem nie zakłada wcale, że coś jest nieeleganckie, wprost przeciwnie. Betonowy barek na alkohol jest pupilem designerów. Rzecz jasna forma, kształt i kolor zależy tylko oraz wyłącznie od właściciela barku. Niezmiernie ważną wiadomością dla wszystkich, którzy decydują się na dzisiejszy betonowy barek jest to, iż beton wolno barwić. Wydaje się jednakże, że najogromniejszą popularnością cieszą się barki betonowe w odcieniu naturalnym, czyli szarym – tutaj polecamy także Paliwo żelowe Browin. Betonowy barek na alkohol można samemu opracować, co daje duże pole do popisu i zezwala na zaspokojenie wszystkich swoich pragnień.

Najporządniej beton prezentuje się w dzisiejszych, minimalistycznych wnętrzach, skutkiem tego też barek jest zazwyczaj ozdobą salonu. Z betonowym barkiem odpowiednio będą wyglądać wszelkiego rodzaju szarości oraz biel. Co poniektórzy decydują się na wyeksponowanie samego barku na białej, błyszczącej ścianie. Efekt jest w rzeczywistości powalający. Przeróżne są też wielkości. Czasami barek wygląda jak kilkustopniowa półka na książki, gdzie poukładane są trunki w przeróżnych butelkach. Nieraz zaś kształtem naprowadza stół. Betonowy barek powinien być zaprojektowany tak, aby służył przez lata, bowiem betonu nie przestawi się tak łatwo jak drewnianego barku, jest to właściwie mebel stały. Surowy design oraz oszczędność w stylizacji pokoje daje pole do popisu w wyborze akcesoriów. Jednakże największą ozdobą tego betonowego mebla powinny być kolorowe trunki.

Dodaj komentarz