piątek, 05 marca 2021r.

Nowoczesne i funkcjonalne markizy

Nowoczesne oraz funkcjonalne markizy oferuje Monolith. Katalog obejmuje nade wszystko markizy premium a także markizy na taras. Markizy tego rodzaju bardzo dobrze sprawdzą się na tarasie, dokładając mu zalet stylizacyjnych. Co ważne, będą również nad wyraz użyteczne. Elementy takie jak Rolety rzymskie Łódź zapewnią ochronę przed promieniowaniem UV, a w dodatku wpływają na wygodę spędzania czasu na tarasie.

Tym bardziej, kiedy dokupi się do nich części uzupełniające oraz wykorzysta opcje jakimi są: silnik elektryczny na przycisk lub na pilota, możliwość wyboru kolorystyki, użycie profilu wysięgu dostępnego w sześciu odcieniach kolorystycznych, dobór materiału wykonania z kolekcji Perla, zastosowanie oświetlenia ledowego z opcją zaciemnienia, wykorzystanie opuszczanej falbany, użycie promiennika ciepła. Pracownicy z Monolith udzielą wskazówek zamawiającym, co może być dla nich najwłaściwsze. Poza markizami na tarasy można zakupić markizy: na balkon, koszowe, na ogród zimowy, boczne, pionowe oraz dwuspadowe. Tak spory wybór daje zapewnienie, że zawsze wybierze się typ markizy pod zastosowanie, jakie jest dla niej dedykowane. Eksperci Monolith nie tylko wskazują, na jaką markizę się zdecydować, ale wskażą, w jaki sposób o nią dbać.

Dla klientów zaoferowane są projektowe rozwiązania klasyczne, jak i oryginalne. Wycena za markizy przygotowana jest indywidualnie, w zależności od oczekiwań kupującego. Team Monolith wykona osobiście pomiary, aby mieć gwarancję, że designerski element będzie dopasowany do wyznaczonego budynku. Monolith nawiązał współpracę z wiodącymi wytwórcami i firmami zajmującymi się serwisem, wobec czego można spodziewać się sprawnie wykonanej reparacji, jeśli markiza byłaby uszkodzona albo jakiś jej element dodatkowy nie funkcjonowałby jak trzeba. To oznacza, że można będzie dalej być zadowolonym z jej sprawnego działania. Jeżeli ktoś myśli, w jaki sposób zmodernizować dom, to markizy Monolith będą się w tym celu nadawać idealnie.

Dodaj komentarz