piątek, 17 września 2021r.

Kulki smakowe do papierosów jako idealna alternatywa dla papierosów miętowych

Od 20 maja bieżącego roku zabroniony został obrót papierosami miętowymi na rodzimym rynku. Z tego względu też marka Qlki proponuje kulki smakowe do papierosów jako doskonałą alternatywę dla papierosów mentolowych. Jeśli klient wobec tego szuka sposobu na to, by papieros zachował zapach mięty, to kulki Smakowe warto kupować w tym punkcie sprzedaży, w sklepach partnerskich lub na aukcjach firmy, oferowanych na Allegro. Kulki aromatyzujące cenione są de facto od wielu lat, ponieważ były już używane w gotowych paczkach papierosów, jakie były bez problemu dostępne w punktach sprzedaży. Gotowe kulki, tuż po kliknięciu spowodują, że cały papieros stanie się miętowy.

Aplikacja jest bardzo prosta i żadnej osobie nie będzie sprawiać problemu. Walorem tych kapsułek jest to, że można je włożyć tylko wówczas, gdy mamy ochotę na poczucie miętowego smaku. Nie ma potrzeby w tym celu bezzwłocznie zmieniać smaku całej paczki. Od czasu do czasu niektórzy palacze lubią takie urozmaicenia.

Zwłaszcza, że w podanym punkcie sprzedaży mogą również kupować innego rodzaju posmaki. Używanie kulek jest także użyteczne, ponieważ nie zajmą sporo miejsca i można je mieć w każdej sytuacji przy sobie. Kapsułki Qlki udostępnione są w wielu wariantach smakowych, wobec czego każdy palacz ma szansę wyszukać coś dla siebie. Wszechstronna oferta smakowa kulek do papierosów w Qlki motywuje palaczy do tego, by w miejscu takim kupować regularnie. Klienci mają okazję tutaj liczyć na niewygórowane ceny. Udostępnione dla posmaki Qlki to: arbuz, banan, brzoskwinia, cytryna, czerwone wino, jabłko, jagoda, kwiat jaśminu, liczi, lodowy arbuz, mięta, mięta cola, mięta mocna, mix, pomarańcz, truskawka oraz zielona herbata. W dodatku, nieskomplikowana obsługa kulek smakowych przeznaczonych do papierosów, jakie dostępne są w sklepie Qlki zachęca palaczy do użytkowania tych produktów. Kulki sprzedawane w sklepie mają wielkość 3,2 milimetra oraz pasują do papierosów klasycznych, slim i heets.

Dodaj komentarz