piątek, 17 września 2021r.

Kuce oraz warkocze – odmładzająca fryzura

Lato to najwyższy czas szaleństw, szczególnie w modzie i jak najbardziej we włosach. Ostatecznie nie musimy ich więzić pod czapkami, opatulać szalikami, jesteśmy w stanie wypuścić je na wolność i zezwolić na życie własnym życiem. To pora roku, jaka kusi barwami, sprawia, iż mamy znacznie więcej odwagi na eksperymenty. W następstwie tego też jeżeli nawet do tej pory nie należałyśmy w żadnym wypadku do popleczniczek strojenia głowy, to najwyższa pora się przełamać oraz pobawić osobistą fantazją.

Współczesna propozycja daje tak rozległy wachlarz wyboru, iż mamy de facto obszerne pole do popisu. Małe i gigantyczne kwiaty, spinki, wsuwki, opaski, kokardy-wszystko jest dozwolone oraz pożądane. I zapewnia dobra wrażenie, z przyciąganiem spojrzeń męskich włącznie. Na topie od paru sezonów jest min. styl romantycznej hipiski. Ta innowacyjna, z lat 60-tych, nosiła żywe kwiaty we włosach, a jej włosy były płaskie oraz bez życia, jak u nimfy. Dzisiejsza ma energię w sobie oraz na głowie.

Wobec tego dla wzmocnienia efektu zalecane jest podkreślenie naturalnego skrętu za pomocą kremu, wysuszenie włosów tuż przy opuszczeniu ich w dół, a następnie ich wyszczotkowanie. Wystarczy jedynie łatwa opaska z kwiatem oraz olśniewająca fryzura sezonowa gotowa. Kokardy kojarzą się z idyllicznymi latami dziecięcymi, lecz też z gadżetem, jaki jak bumerang wraca co jakiś czas do świata mody. Chociaż raz na kilka sezonów robi furorę, w różnych wcieleniach, więcej o tym na domenie internetowej odmładzające fryzury dla 40 latki. Niekiedy spotyka się ją w formie ozdoby torebki, na breloku do kluczy bądź samochodu, w wielu przypadkach w formie spinki, jeszcze innym wspólnie bezpośrednio na ubraniu.

Też fryzjerzy sięgają po nią z zapałem, z tym, iż jest ona o dużo mniej formalna, aniżeli ta na warkoczach z dawnych czasów. Jako tworzywo preferuje się tiul lub inne, niezobowiązujące materiały, pozwalające na nieskrępowaną zabawę tworzywem i kształtem.

Ozdoby do włosów formie kokard imponują ferią barw i pomysłowością. Te najprostsze, na które pozwolić sobie może każda dziewczyna z gwarancją ładnego efektu, są opaski do włosów. Można je kupić w postaci wieczorowej (ażurowe, metalowe, srebrne, z piórami), jak oraz wersji dziennej, lekkiej oraz z przymrużeniem oka. Ostatnim szlagierem są kokardy z włosów, który to pomysł wylansowały Lady Gaga oraz Paris Hilton. W internecie udostępnianych jest wiele instruktaży, jak wykonać ją sobie samodzielnie, można również sięgnąć po gotowe dekoracje z dodatkiem naturalnych włosów oraz już jesteśmy w stanie poczuć się jak celebrytka z gazet. Mała rzecz, a dodaje optymizmu i cieszy.

Dodaj komentarz