niedziela, 19 września 2021r.

Imponująca oferta pokryw oraz włazów – specjalność firmy Corrimex

Imponująca oferta pokryw i włazów to domena firmy Corrimex. Wyroby sprzedawane w tym miejscu można wykorzystać w licznych dziedzinach przemysłu, w branży budowlanej, usług komunalnych, instalacji wodno – kanalizacyjnych, na portach lotniczych i w wielu innych miejscach. Corrimex jest w kraju jedynym przedstawicielem firmy Fibrelite, a więc wytwórcy odpornych na działanie wody pokryw, zaliczanych do wyjątkowo solidnych.

Na stronie internetowej https://pokrywynajazdowe.pl/produkty/pokrywy-dostepowe/ poza produktami jakimi są pokrywa kanału samochodowego można nabywać gadżety jakie wspomagają ich standardowe funkcjonowanie. Pokrywy dostępowe polecane są przede wszystkim dla wykorzystania w przemyśle. Zaliczają się do lekkich, aczkolwiek cechuje je najwyższy stosunek trwałości do wagi. Klienci nabywają też użyteczne pokrywy kanałowe. Stosuje się je w tych przestrzeniach, gdzie wymagany jest łatwy wgląd i ogromna wytrzymałość na obciążenia.

Na szczególną uwagę zasłużyły systemy studni najazdowych, z dodatkowym wyposażeniem, jakie pozwala na szczelne zamykanie określonej powierzchni. Każda pokrywa wykonana jest na podstawie nowoczesnych technologii. Z tego względu też mają spójną budowę. Są one nie tylko użyteczne, ale zapewniają też bezpieczeństwo pracownikom, którzy będą robili użytek ze wskazanych wyjść. Pokrywy dostępowe stosowane są we wszystkich dziedzinach przemysłowych, wliczając w to przemysł energetyczny oraz kolejowy. Sprawdzą się też na arenach i stadionach, w oczyszczalniach ścieków, w portach oraz w dokach, jak i w obiektach publicznych.

Nowocześnie zaprojektowane systemy spełniają równocześnie wymagania związane z łatwym użytkowaniem, odpornością na tarcie, jak i wytrzymałością na wysokie obciążenia. Specjalnym punktem w ofercie są pokrywy modułowe do kanałów. Ergonomia pokryw kompozytowych przejawia się w tym, że są łatwe do przesuwania oraz wymiany. Można je zamawiać w wybranych wybarwieniach oraz rozmiarach. Można mieć pewność, że nie popękają, nie kruszą się i nie będą korodować. Dzięki nim zapewniony jest nieskomplikowany dostęp do studzienek oraz pozostałych instalacji umieszczonych pod ziemią.

Dodaj komentarz