niedziela, 28 lutego 2021r.

Historie czytelników oraz twórcy portalu Wolni Od Lęku, które dają nieco nadziei na to, że nerwicę lękową można pokonać albo uczyć się z nią funkcjonować

Historie odwiedzających a także twórcy portalu Wolni Od Lęku, które dają nieco nadziei na to, że nerwicę lękową można zwalczyć lub nauczyć się z nią żyć są dowodem tego, że Marek Daniel rzeczywiście utworzył wskazaną stronę z poczuciem misji i jest w jej stworzenie wyjątkowo zaangażowany. Każdy, kto chciałby się dzielić swoją historią związaną z nerwicą, również może to robić.

Wystarczy, że ją przedstawi i wyśle do autora. Kwestionariusz można przesłać anonimowo lub podpisać się, w zależności od tego, co jest dla danej osoby bardziej komfortowe. Jedynym warunkiem publikacji jest szczęśliwe zakończenie. Chodzi albowiem o to, aby opisać, w jaki sposób pokonano nerwicę.

Publikowane opowieści mają być motywacją dla innych, dla jakich nerwica lękowa w wyznaczonym czasie jest nad wyraz ciężkim doświadczeniem. Warto, aby takim osobom pozostali chorzy pokazali swoją drogę do uwolnienia od lęków. Należy przyznać, że faktycznie takie opowieści, jakie już w portalu są opublikowane zaliczają się do nad wyraz wyrazistych. Marek Daniel, autor publikacji „Wolni Od Lęku” i równocześnie pomysłodawca serwisu podaje o czym traktuje jego książka, przedkładając swoją historię. Autor udowadnia, że nerwica lękowa to nie wyrok.

Dzieli się swoim doświadczeniem z innymi, aby mogli z niego skorzystać. Unikatowa formuła jego publikacji pozwala w 6 miesięcy rozumieć i poznać regulacje pomiędzy swoim odbiorem, czuciem a działaniem. Dzięki temu, można będzie wyeliminować ataki paniki i poprawiać swój komfort życiowy. Nie można podważyć tego, że mocny wzór i historia o jego życiu są motywacją dla odbiorców. Dodatkowo, opłaca się przejrzeć artykuły tematyczne odwołujące się do nerwicy lękowej. Są one opublikowane w wyjątkowo dużej liczbie tym portalu. Ich obszar tematyczny jest na tyle duży, że każdy wyszuka to, co interesuje go wyjątkowo.

Dodaj komentarz