sobota, 23 października 2021r.

Gdy przydatna jest zmysłowość – body i dodatki

Rzadziej spotykane oraz używane, albowiem nie jest rzeczowe.Body jako bielizna sprawdza się w zasadzie u kobiet, jakie wolą całość bielizny łączonej jako dół z górą przez co można cudownie wyglądać i czuć wygodę.

Równocześnie kobieta czuje się kobieco, albowiem body ma prawo posiadać miseczki ukazujące sylwetkę i wszystkie atuty, pomimo zakrytego brzucha. Kobiety w ciąży mogą je nosić w pokaźniejszych nieco rozmiarach, bądź inne dziewczyny znające się na rzeczy. Taka bielizna jest dość sporadycznie kupowana i stosowana, bowiem jednakże w większości nie czujemy my kobiety pociągu do jej noszenia.

Zwykle argumentem tego jest powód, że kobieta powinna nie zakrywać a ujawniać swoje atuty sobie i np. partnerowi, co body odejmuje zakrywając talie itp. Jest niemniej jednak grupa kobiet, które właśnie w body widzą to coś, ta kobiecość oraz naturalność, niekoniecznie musi posiadać miseczki, tak w związku z tym ciało żyje w zgodzie z naturą, gdzie piersi swobodnie się układają pod bawełnianą bielizną body. Mogą być białe, cieliste lub czarne, zapinane itp. Na ogół są dodatkiem do bielizny, która się nazywa gorset. Pończochy może nie są do końca bielizną jakkolwiek tworzą jej dopełnienie, w następstwie tego nie mogło się bez nich obejść, są jej całościowym wykończeniem, dając rezultat seksownej bielizny, że żaden mężczyzna się nie oprze kobiecie przyodzianej nie.

Mogą być z lajkry przeważnie, gdzie wykończenia ku górze są z koronki czy innej dekoracyjnej tkaniny, cienkiej oraz przylegającej poprawnie do ud – sprawdź także klasyczny biustonosz. Pończochy to samo piękno, zapinane na paseczki dołączone do gorsetu, są kabaretowe bądź przezroczyste z jednolitego koloru, w większości wypadków czarne. Bielizna ma to do siebie, że musi posiadać to coś, co gorset jej dodaje, tak w następstwie tego jeżeli już bawimy się w podniecającą bieliznę na nadzwyczajną okazje to należałoby wzbogacić pończochami, szczególnie jeśli są one czarne. Mamy ich do wyboru dużo typów i rozmiarów, a z pewnością każda z nas będzie zaspokojona. Pięknie się komponują i faktycznie można poczuć się w nich kobieco i atrakcyjnie, przede wszystkim polecane są na wieczory, gdzie wygoda to fundament, a lepsze.

Dodaj komentarz