poniedziałek, 01 marca 2021r.

Firma z kilkunastoletnim doświadczeniem w branży pomocy drogowej

Pomoc Drogowa Badoś to marka z wieloletnim doświadczeniem w branży auto pomocy. Na dodatek, miejsce to może zyskać na tym, że świadczy usługi nie tylko w Żyrardowie, ale również w okolicach. Można także liczyć na to, że usługi będą realizowane na obszarze całej Polski. Klienci doceniają, że z usług mogą skorzystać przez całą dobę.

Ponadto, można tutaj oczekiwać na niskie ceny w porównaniu z konkurencją. O tym, że Pomoc drogowa Żyrardów to wyspecjalizowana marka, jakiej warto zaufać, może świadczyć między innymi to, jak wiele osób do tej pory zdecydowało się na współpracę. Poza pomocą drogową firma prowadzi także warsztat samochodowy.

Oznacza to, że po awarii pojazd może zostać przewożony na lawecie do zakładu i w takim miejscu będzie odbywała się właściwa reparacja. Na początku odbędzie się zdiagnozowanie, a w następnej kolejności pojazd będzie naprawiony. Nie ma znaczenia, czy chodzi o samochód osobowy, czy dostawczy. Z usług mogą także korzystać klienci indywidualni oraz biznesowi.

Dostępne naprawy obejmą: układy elektroniczne, klimatyzację, automatyczne skrzynie biegów, hybrydowe układy napędowe, serwisowanie opon, usługi z zakresu wulkanizacji, jak i wiele innych usług. Na witrynie www firmy Pomoc Drogowa Żyrardów można odnaleźć informacje co do tego, w których miastach świadczona jest pomoc. W efekcie, klienci mają przekonanie, że będą dobrze obsługiwani. Kierowcy, jacy będą kontaktować się z pracownikami firmy mogą liczyć na wykonanie usług z zakresu pomocy drogowej jakimi są: dowóz benzyny, ładowanie akumulatora, dowóz określonych części zamiennych, awaryjne odpalenie samochodu, korzystanie z samochodów zastępczych, zabezpieczenie samochodu na parkingu firmowym, wyciąganie samochodu z rowu, naprawy z zakresu wulkanizacji, lub usuwanie drobnych awarii mechanicznych na drodze przez doświadczonego mechanika mobilnego. Natychmiastowa pomoc udzielona w ekstremalnych okolicznościach to spory atut Pomocy Drogowej Badoś.

Dodaj komentarz