niedziela, 19 września 2021r.

Etapy współpracy z Kancelarią Upadłościową odwołujące się do ogłoszenia upadłości konsumenckiej

Etapy współpracy z Kancelarią Upadłościową dotyczące ogłoszenia upadłości konsumenckiej pokazują, że wszystko w takim punkcie usług jest zrobione rzetelnie. Na początku należy się zgłaszać przez formularz kontaktowy lub dzwoniąc. Następnie odbywa się konsultacja z radcą prawnym. Może być ona face to face, w filii firmy lub zdalna. Ekspert przeanalizuje zdolność upadłościową i na bazie rozmowy z interesantem opracuje umowę. Po jej podpisaniu będzie mieć miejsce: pomoc w skompletowaniu dokumentów niezbędnych do wniosku oraz sporządzenie wniosku o upadłość.

Reprezentacja radcy prawnego w sądzie podczas rozprawy będzie na wysokim poziomie, a więc konsumencka upadłość zostanie ogłoszona sprawnie. Współpraca kancelarii z syndykiem ma miejsce aż do skończenia postępowania, dlatego klienci nie muszą się obawiać, że z czymkolwiek zostaną sami. Współpraca z Kancelarią Upadłościową odbywa się na bezpiecznych warunkach. Bezpłatne konsultacje z dokładną analizą prawno – finansową to za każdym razem punkt początku współpracy z Kancelarią Upadłościową. Wystarczy zadzwonić do specjalistów ze wskazanego miejsca lub uzupełnić formularz kontaktowy. Później adwokat odpowie na wszystkie zapytania, jak i oceni na jakim z etapów jest klient.

Kiedy klient zdecyduje się na kontynuację współpracy, to może być pewien, że wszystko będzie bardo dobrze zarządzane. To, jak sprawa się potoczy zależy od końcowej sumy długu. Głównym koordynatorem postępowania upadłościowego w tym punkcie jest mecenas Beata Biedrzycka. To też autorka sporej objętościowo oraz analizującej dokładnie temat publikacji pod tytułem „Upadłość konsumencka”. W trakcie konsultacji klienci zdecydowani na nawiązanie współpracy dostają egzemplarz darmowo. Z kolei, kiedy ktoś tylko chce się dowiedzieć więcej o upadłości konsumenckiej, to może zaprezentowaną książkę kupić. Po podjęciu współpracy klient może spodziewać się rzetelnej pomocy prawniczej. Cała współpraca opiera się na zaufaniu, dyskrecji oraz rzetelności.

Dodaj komentarz