piątek, 16 kwietnia 2021r.

Ekskluzywna imitacja naturalnych kamieni

Kolekcja Sant Agostino to ekskluzywna imitacja naturalnych kamieni. Ceramica Sant Agostino to włoska marka, jaka swoją pozycję w międzynarodowym przemyśle ceramicznym tworzy od więcej niż pół wieku. Poszczególne produkty, podpisane jako Sant Agostino stanowią połączenie włoskiego rzemiosła, tradycji a także nowoczesnego podejścia. W familijnej manufakturze ogromną uwagę przykłada się do najwyższej jakości zaprojektowanych płyt. Kiedy zaś chodzi o modernizm, to świetnym przykładem jest na to projekt Supernatural.

Pozwala to Włochom stworzyć płytki, jakie perfekcyjnie imitują piękno oraz pełnię przyrody. Nie jest dziwne, że produkty te stają się światowymi hitami. Ogromną popularnością cieszy się chociażby kolekcja Blendart, imitująca drewno z efektem postarzania. Udostępnione wyroby z włoskiej kolekcji można nabywać w sklepie online Sekret Elegancji.

W tej Galerii Włoskich Płytek dostępne produkty są nad wyraz precyzyjnie scharakteryzowane, a także dodawane są do nich zdjęcia. Z tego powodu żaden klient nie ma wątpliwości a propos tego, na co musi się zdecydować.
W dodatku, jeżeli ktoś ma jakieś pytania, to może o wszystko pytać ekspedientów ze sklepu, jacy bardzo dobrze znają się na dostosowaniu płytek do konkretnych pomieszczeń.

W punkcie sprzedaży umieszczone są wszystkie kolekcje od wskazanego wytwórcy. Płytki mają zastosowanie na ściany lub na podłogi. Mają również dowolne wymiary, dzięki czemu każdy może je przystosować do swoich upodobań a także do zastosowania, jakie dla nich planuje. Czas oczekiwania na zrealizowanie zamówienia to czternaście dni.

Płytki można dobierać pod względem: wymiarów, wysokości, szerokości, rodzaju, kształtu, efektu, wybarwienia oraz grubości. Poza płytkami ściennymi oraz na podłogi udostępnione są też: wielkoformatowe, gresy a także do łazienek. Klienci mogą wybrać pośród modeli kwadratowych oraz prostokątnych. Efekt naturalnych kamieni sprawdzi się doskonale we wnętrzach nowoczesnych lub inspirowanych industrializmem. Jeśli ktoś zastanawia się nad tym, aby mieć w domu oryginalne wnętrza, to powinien decydować się na taki zakup.

Dodaj komentarz