czw. Sie 18th, 2022

Doświadczeni specjaliści od opon dla samochodów ciężarowych z serwisu mobilnego Truck Opony s.c.

Wykwalifikowani specjaliści od opon dla samochodów ciężarowych z serwisu mobilnego Truck Opony s.c. oferują działające przez całą dobę pogotowie wulkanizacyjne dla ciężarówek. Całodobowy serwis opon w ramach wulkanizacja poznań 24h oferuje: montaż i demontaż opon ciężarowych w rozmiarach od 17,5 do 22,5 cali, montaż i demontaż konkretnych opon rolniczych, reparację ogumienia metodą na zimno lub na gorąco, pogłębianie bieżnika opon, wyważanie kół metodą klasyczną lub proszkową, jak i kontrolę ciśnienia w oponach.

Jeśli zaś uszkodzenia opony w pojeździe ciężarowym są bardzo poważne, można w serwisie bezzwłocznie kupić nowe opony i skorzystać z opcji ich założenia przez ekspertów. Opony będą dopasowane wzorcowo do każdej ciężarówki albo naczepy.

Jeżeli więc tylko kierowca w czasie trasy ma trudności z ogumieniem, musi skontaktować z zakładem. Im szybciej opony będą naprawione lub wymienione, tym korzystniej oddziałuje to na dobre imię przewoźnika. Numer opublikowany jest na witrynie www, czyli nikt nie będzie mieć trudności ze skontaktowaniem się. Działający mobilnie serwis dla TIRów oferuje też: naprawy mechaniczne w kompletnym zakresie, naprawy układów hamulcowych i pneumatycznych, jak i naprawy silników i skrzyń biegów, kierując kierowców spoza Wielkopolski do właściwego warsztatu.

Naprawa lub zmiana opon to specjalność zaprezentowanej firmy. Wyważanie kół także zrobione jest tak szybko jak to umożliwione. Warto zapoznać się z witryną serwisu, aby nabrać przekonania do proponowanych świadczeń. Opony w tirach narażane są na większe obciążenia, a ich reparacja może być trudna. Nie ma nazbyt wiele serwisów stacjonarnych zajmujących się wymianą ogumienia w ciężarówkach.

Dlatego możliwość zrobienia użytku z mobilnego serwisu jest dla wielu kierowców atrakcyjna. Ogromna wiedza, zdolności wulkanizatorów a także indywidualne nastawienie do zgłaszanych usterek powodują, że firma jest polecana pośród kierowców ciężarówek.

Dodaj komentarz