śr.. gru 1st, 2021

Dostosowanie najlepszych ŚOI

Dopasowanie idealnych środków ochrony indywidualnej to specjalność firmy HF Safety. Są to przykładowo rękawice robocze, wykazujące odporność na przecięcia, oddziaływanie substancji chemicznych, bądź ciepło. Ze względu na to, że pracownicy wskazanej firmy mają duże doświadczenie w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy, zawsze posłużą praktycznymi wskazówkami a propos doboru odpowiednich produktów.

Podstawowym warunkiem optymalnego doboru wskazanych produktów z tej grupy jest rozpoznanie wraz z oceną niebezpieczeństw jakie występują na określonych stanowiskach pracowniczych. Na bazie pozyskanych informacji na poszczególnych stanowiskach wyznacza się ryzyko i dokładnie dookreśla obszar i rodzaj ochrony i powiązane z tym minimalne oczekiwania parametrów ochronnych ŚOI. Sprawdzenie oczekiwań klienta i przeprowadzony wstępny audyt przeprowadzony w konkretnym miejscu pracy pozwoli utworzyć potem ekspertom z HF Safety ofertę stuprocentowo dostosowaną do potrzeb danego klienta.

Jednocześnie uwzględniane są aktualne przepisy dotyczące bezpieczeństwa i higieny pracy. W dopasowaniu odpowiednich środków znaczenie ma głównie bezpieczeństwo pracowników, ich wygoda w trakcie wykonywanych obowiązków oraz jakość oferowanych produktów. Zaoferowane środki ochrony spełnią obowiązujące normy bezpieczeństwa, a także posiadają| znak jakości CE i odpowiednie certyfikaty jakości.

Zwykle wybierane są przez klientów rękawice: powlekane, skórzane i wzmacniane skórą, dziane, specjalistyczne, chemoodporne, ocieplane, jednorazowe i specjalne zarękawki. W dodatku oferowane są także: obuwie ochronne i robocze, ochrona twarzy i oczu, ochrona słuchu, ochrona dróg oddechowych, ochrona głowy, odzież ochronna, ochrona przed upadkiem, pierwsza pomoc, środki czystości, noże bezpieczne, maty przemysłowe a także wyroby z podkategorii oczyszczania powietrza, sterylizacji i dezynfekcji. Klienci osobiście podejmują decyzję, jakie z wyrobów są im niezbędne w ich zakładzie pracy.

Dodaj komentarz