piątek, 17 września 2021r.

Czym jest masaż tantryczny?

Zacznijmy może od tego czym masaż tantryczny nie jest. Na pewno nie jest to masaż erotyczny jak może wiele osób myśli. Być może mylnie się go ocenia dlatego, że w wielu miejscach w sieci można spotkać się z ogłoszeniami, dotyczącymi masaży tantrycznych, które w rzeczywistości są zupełnie czymś innym i z prawdziwym oraz profesjonalnym masażem tantrycznym, wykonywanym zgodnie z tradycjami tantry, nie mają nic wspólnego.

Masaż tantryczny jest pradawną, starą praktyką, pochodzącą z Indii, kultywowaną i rozwijaną przez indyjskich tantryków. Prawdziwe i profesjonalne masaże tantryczne to praktyki tantryczne utrzymywane i realizowane w duchu tradycyjnego, wschodniego nauczania. W ciszy, spokoju i pełnej prywatności, oraz wewnętrznej obecności. Kaulicki masaż tantryczny, to brama do twojego wnętrza, poznania samego siebie, do akceptacji własnego ciała, pogłębienia własnej świadomości.

Ceremonia masażu.

Masaże tantryczne wykonywane przez profesjonalistę i zgodnie z pradawnymi ceremoniami, służą do pobudzania punktów energetycznych na ciele, zapewniają pełne i głębokie wyciszenie uwalniają blokady które mogą być silnie zakorzenione nawet od dzieciństwa. Nie jest pomijany żaden kawałem ciała. Dzięki zastosowaniu aromatycznych olejków, ciszy i wspaniałej spokojnej atmosfery podczas ceremonii masażu, całe ciało odpręża się, a my możemy otworzyć się na otrzymywanie, aby móc w pełni takiego masażu doświadczyć.

Jeżeli chcielibyśmy dowiedzieć się więcej na temat profesjonalnych masaży indywidualnych dla kobiet i mężczyzn lub jako para uczestniczyć w specjalnych warsztatach – Tantra dla par, prowadzonych przez założycielkę Świątyni tantry, warto zapoznać się z informacjami na stronie https://www.kalalunatemple.com.pl .

Korzyści płynące z masażu tantrycznego:

Masaż tantryczny przekazuje wiele korzyści dla naszego ciała i ducha. Tak naprawdę, dzięki temu że podczas masażu można pracować w wielu obszarach, masaż taki bardzo dogłębnie może wpłynąć na całych nas. Nie można tu mówić jedynie o fizyczności, tak jak podczas tradycyjnego masażu. Tu wielowymiarowość takiego masażu obejmuje znacznie szerszy zakres obszarów, takich jak psychika, mistyka, duchowość, emocjonalność.

Z najważniejszych korzyści jakie płyną z masażu tantrycznego można wymienić m.in.:

  • Poprawa witalności i ogólne wzmocnieni
  • Uzdrawianie seksualności kobiet i mężczyzn
  • Uwalnianie blokad na poziomie psychicznym i emocjonalnym
  • Wzmocnienie energii kundalini
  • Zrelaksowanie ciała i poprawa ogólnego samopoczucia
  • Otwiera zmysłowość i czułość.
  • Wzmacnia poczucie integracji z własnym wnętrzem.

Oczywiście jest to tylko drobny wycinek całej długiej listy korzyści jakie daje masaż tantryczny. Na wspomnianej powyżej stronie możemy przestudiować wszystkie aspekty takich korzyści z podziałem na poziomy jego działania.

(artykuł reklamowy)

Dodaj komentarz