czw. Sie 18th, 2022

Buty na lato – popularne, praktyczne oraz uwidoczniające piękno stóp

Dla pań buty to coś znacznie więcej aniżeli jedynie okrycie stóp. Buty są niesamowicie ważnym dodatkiem, dopełnieniem własnego ja, przyjacielem korygującym nastrój, gdy wszystko inne zawodzi. Skupmy się jednakże na aspekcie bycia dodatkiem i to dodatkiem w dość nietypowym miejscu, a mianowicie w łóżku. Duża grupa mężczyzn zaczyna nieomalże klękać, kiedy słyszy o damie uprawiającej seks w szpilkach. Ten drobny fetysz jest nadzwyczaj ceniony. Skutkiem tego panie powinny zainwestować w zakup czerwonych półbucików na gigantycznych obcasach – im bardziej klasyczne, tym przyzwoiciej zadziałają na mężczyznę. Kojarzy się to najpewniej z zakodowanym w świadomości obrazem diwy, jaka w szeregu przypadków występuje w filmach dla dorosłych. Żaden pan nie oprze się takim figlom.

Z w pewnych momentach może ten rodzaj zabawy się rozwinie w waszej sypialni i zamiast perfekcyjnych szpilek zaczną się pojawiać mega długie kozaki lub inne wersje butów na wysokich obcasach. Rzecz jasna nie należy eksperymentować z butami noszonymi na co dzień – ani tenisówki, ani glany, ani tym znacznie bardziej domowe kapcie przenigdy nie będą na tyle seksowne, aby funkcjonować podniecająco na płeć męską.

Bodajże że do łóżka idziemy z sadownikiem w tajemnicy przed panem domu – w owym czasie każde buty, jakie akurat będziemy miały na nogach będą działać podniecająco. Szczególnie że szkoda będzie czasu na to, aby zajmować się ich ściąganiem… Lato to czas, gdy zrzucamy całkiem dużo ubrań. Odsłaniamy niemało ciała, nie tylko ze względu na panującą temperaturę, jednakowoż również po prostu po to, żeby się zademonstrować – rekomendujemy buty espadryle. Letnie buty także odsłaniają mnóstwo – cudowne sandałki są wyznacznikiem kapitalnej letniej temperatury. Niemniej jednak nie można zapominać o tym, iż sandały dekorują stopy jedynie wtenczas, kiedy stopy same są zadbane. Ergo: nim założymy letnie obuwie, zainwestujmy we własne stopy. Bez względu na to, czy zdecydujemy się na pedicure w domowym zaciszu, czy w salonie kosmetycznym, pamiętajmy o jednym: jednorazowy zabieg nie wystarczy, by móc przez całe wakacje chodzić w odkrytych obuwiach. Odkrywanie stóp powoduje ich wysuszanie. Kiedy do sandałów wpada piach, powoduje otarcia oraz odciski.

Dodaj komentarz