piątek, 16 kwietnia 2021r.

Bogata oferta płytek lastryko, dedykowana do nowoczesnych pomieszczeń

Wszechstronna oferta płytek lastryko, dedykowana do modernistycznych pomieszczeń jest udostępniona w sklepie internetowym Decogres. Sprzedawane płytki lastryko pochodzą od cenionych wytwórców takich jak: Ariana, Delconca, Emil Ceramica, Fioranese a także Keope. Poszczególne elementy ceramiki można filtrować po cechach takich jak: wysokość, szerokość oraz wykończenie. Lastryko, znane w kraju także pod nazwą terazzo to oszlifowana betonowa masa, do jakiej zostało dołączone kruszywo przeróżnego rodzaju.

Głównie, na taki typ płytek w pomieszczeniach decydują się miłośnicy stylu industrialnego. Szczególnie popularna jest kompozycja szarych płytek z okruchami granitu, marmuru, jak i pozostałych kruszyw. Aczkolwiek, w ostatnim czasie można także spostrzec, że popularne są pozostałe wersje wybarwienia.

Na nie z kolei decydują się wyjątkowo odważne osoby. Poza stylem industrialnym, płytki lastryko dopasowane są także do kompozycji retro. Terazzo z chęcią wybierane są do łazienek oraz do kuchni, gdzie powierzchnia powinna być trwała oraz uodporniona na działanie wilgoci albo częste zabrudzenia podłogi. Płytki można dobrać bez kłopotu do wybarwienia wnętrz i designu, ponieważ producenci oferują na przykład kafelki w odcieniu zieleni lub fioletu.

Unikatowe desenie mogą być spokojniejsze, jak i bardziej dynamiczne. Pod względem wizualnym płytki lastryko potwierdzają, że wprowadzą do wnętrz ekspresję. Kupujący, którzy chcieliby tego typu płytki dopasować do stylu glamour też mogą się na to zdecydować. Wystarczy, że dobiorą modele szkliwione, z delikatnym blaskiem.

Oczywiście, lastrykowe mozaiki tak samo doskonale zaprezentują się w matowej odsłonie. Poza łazienkami oraz jadalniami, lastryko wybiera się także do awangardowych salonów. Znacznie częściej spełniają też funkcję podłogi na tarasie. Przeróżna kolorystyka tła, delikatniejsze dekory, modele z plamkami, dekory zmatowiałe oraz błyszczące – asortyment płytek w Decogres jest na tyle duży, że kupujący w tym punkcie sprzedaży wyszuka, czego wymaga. Kiedy natomiast ktokolwiek ma zapytanie, to może kontaktować się z pracownikiem Decogres.

Dodaj komentarz